By using this site, you agree to our Privacy-Policy and our Terms-of-Use

Devlynk Site MapLatest Projects

 • Delphi -MSSQL de Deneyimli Yazılımcı aranıyor. (25000 TL)

  Uzun süredir üzerinde çalıştığımız Delphi -RadStudio 10 - MSSQL veritabanı konularında hakim , projede uzaktan çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.


 • Solar Energy RPA Projesi

  Güneş enerji santralinde kullanılmakta olan data analyzer ekipmanı mobil uyumlu değil ve talep edilen verilerin toplamı, görselliği istenildiği şekilde değil. Buradaki 6 farklı websitesinde oluşan bu yapıya Uipatch ile süreç tanımı oluşturup sayfa üzerinden istenilen alanların filter seçilerek excel'e csv formatında çıktısı alınabiliyor. alınan bu verilerin Sql vb. veritabanına işlenmesi ve ardından tableu ile talep edilen görsel ve rakamsal verilerin oluşturulması.


 • Marketplace/ Pazaryeri web sitesi yapımı (7000 TL)

  Pazaryeri web sitesi (satıcı ile müşteriyi buluşturan platform) yaptırmak istiyoruz. Bütçemiz kısıtlı olduğu için, en uygun fiyat teklifinizi bekliyoruz. Yardımcı olabilirseniz, görüşme sonrası sizlerle projeye hemen başlamak isteriz..
  NOT: Bu ilana Marketplace/ Pazaryeri web sitesi Referansı ve/veya bu alanda Tecrübesi olan arkadaşların teklifde bulunmalarını rica ederim. Ayrıca wordpress, nopcommerce, woommerce, opencart gibi multivendor yazılım tabanlı siteler tercihimiz değildir.


 • MS ACCESS PROGRAMLAMA

  Ms access ile şirket birimlerinin ihtiyacı olan çeşitli programların yazılması.