By using this site, you agree to our Privacy-Policy and our Terms-of-Use

Devlynk Site MapLatest Projects

 • Magazin Haberleri Ürün Tanıtım Web site ve Mobil uygulama (70000 TL)

  Oluşturulması düşünülen Proje ile Sisteme kayıtlı Kullanıcılara, Tanınmış Markaların Yeni ve Kampanyalı Ürün Bildirimleri, Güncel Magazin haberleri, Ünlüler hakkındaki güncel haberlerle ilgili ilk ve en doğru bilginin verilmesi hedeflenmektedir. Tanınmış Markaların Yeni çıkan Ürünleri ile ilgili Lansman tanıtımları Güncel Kampanya duyuruları, Güncel Kampanyalı ürün tanıtımlarının  sisteme üye olan kullanıcılar tarafından anlık  takip edilebilir olması hedeflenmektedir. Üyeler tarafından sistemde var olacak Markalar, Ünlüler, Magazin Kategorileri isteğe bağlı takibe alınarak anlık bildirimler alınması hedeflenmektedir.

  Proje mobil ve Web olarak faaliyete geçirilmek istenmektedir.
  Fakat öncelik olarak arama motorlarında ilgili haberlerin index alabilmesi ve siteye hit çekilebilmesi için Web kısmı düşünülmektedir. Proje maliyetine göre ve Projenin ilerleyişine göre Mobil versiyonlarda hayata geçirilmek istenmektedir.

  Talep edilen Uygulama'nın tüm ayrıntıları döküman haline getirilmiştir.

  Profesyonel Mobil uygulama Referansları olan, Ekip koordinasyonu konusunda tecrübeli,  Araya iş almadan projeye odaklanabilecek, iletişim sorunu yaşamayacağımız Yazılımcı arkadaşlardan dönüş bekliyoruz.

  Talebimizin Detayları için iletişime geçebilirsiniz.


 • Web tabanlı stok takip sistemi için frontend geliştirme (50000 TL)

  Web üzerinde geliştirdiğimiz proje için frontend freelancer ihtiyacımız vardır.  Projenin backend tarafı kendi bünyemizde devam etmektedir.  Eş zamanlı çalışan 2 frontend freelancer arkadaşımız daha vardır. 

  Yaklaşık 2 aylık bir süreç olacaktır.

  Vue3, pinia, typescript ve talwind css kullanılacak.

  Günlük veya haftalık tasklar şeklinde ilerlemeyi düşünüyoruz.

  VueJS pinia talwind TypeScript

 • Araç Taşıma Yönetim Raporlama Uygulaması (10000 TL)

  Çoklu, Tekli Oto Taşıma işi Yapan Bir Kuruluş Araç Taşıma işini farklı portföylerle paylaşabileceği ve ilgili yükleri takip edebileceği onaylayabileceği bir uygulama talep etmektedir.

  Çoklu araçlar Türkiye'nin herhangi bir yerinden alınıp Ülkedeki herhangi bir Araç Bayisine teslimi gerçekleştirilmektedir. 

  Android ve IOS bir uygulama gerekmektedir.

  Taşören firmaların Doğrulanmamış Kullanıcıları Uygulama Yöneticisi tarafından oluşturulacak olup Taşörenlere gönderilecektir. 
  Taşörenler ilgili Üyelikle oturum açtıktan sonra Gerekli olan üyelik bilgilerini güncelleyebilmeli Dağıtıcı firmanın talep ettiği evrakları sisteme yükleyebilmeli ve ilgili sözleşmeyi imzalayarak onaya göndermelidir. Üyeliğin Doğrulanıp doğrulanmaması Yöneticinin onayına bağlı olmalıdır.
  Doğrulanmamış kullanıcılara Yük ataması yapılamamalıdır.

  Doğrulanmış Taşörenler Üyelik panellerinde Taşıma Aracı ve Şoför ekleyebilmelidirler.

  Yönetici İlgili Yükleri sisteme girerek istediği Taşören firmaya atayabilmelidir. Yük Yükleme ve teslim Adresinide Yönetici ekleyebilmelidir.

  Bilgiye sahip Taşoren firma yada araç sahibi Yükü yükleme adresinden alarak, teslim adresine teslim ettikten sonra imzalı irsaliye fotoğrafı ile birlikte yükle alakalı sorun yaşayıp yaşamadığının bilgisini Sisteme girebilmelidir. 
  Yönetici gerekli incelemeyi yaptıktan sonra Yükün teslim onayını verir. 

  Araç Ekleme ve Şoför Eklemede istenilecek bilgiler

  Ad Soyad
  E-posta
  Numara
  TC Kimlik - Ehliyet
  ikahmetgah Adresi

  Araç Plakası
  Araç Özellikleri
  Taşıma Kapasitesi
  Belge Yükleme